Stage1

Neurexan® pakuotėje yra 50 tablečių.

Pakuotės lapelį galite parsisiųsti paspaudus ČIA

Apie Neurexan®

Neurexan® yra natūralus preparatas, per trumpą laiką sumažinantis įprastus streso simptomus, tokius kaip nervingumas, nerimas ir nemiga. Dienos metu Jūs jausitės ramesni ir labiau atsipalaidavę, todėl naktį Jūsų miegas bus kokybiškesnis.

Box1

Neurexan® nauda

 • Greitas poveikis

  Vaisto Neurexan® poveikis  pasireiškia jau per pirmą valandą po jo pavartojimo, todėl nemiga Jūsų neišvargins. Atsipalaiduosite ir užmigsite greitai.

 • Nesukelia nuovargio ar mieguistumo. Tinka naudoti tiek dieną, tiek naktį

  Tyrimai įrodė, kad Neurexan® dienos metu nesukelia nuovargio: tai reiškia, kad kitą dieną po Neurexan vartojimo galite jaustis gerai ir būti aktyvūs, nesirūpindami dėl galimo mieguistumo ar svaigulio.

 • Patikimas veiksmingumas

  Keli atlikti moksliniai tyrimai, kuriuose dalyvavo šimtai žmonių, įrodė Neurexan® veiksmingumą.

 • Natūrali sudėtis

  • Cinko izovalerijonatas
  • Raudonžiedė pasiflora
  • Arabinis kavamedis
  • Sėjamoji aviža

  4 natūralios sudedamosios  Neurexan® dalys, išgautos natūraliu būdu.

 • Gerai toleruojamas

  • Mažai šalutinių poveikių
  • Nesukelia priklausomybės

  Neurexan® turi mažai šalutinių poveikių, nesukelia priklausomybės ar pripratimo, nesąveikauja su kitais vartojamais vaistais.

 • Patogus naudoti

  • Tirpsta burnoje
  • Nereikia vandens

  Galite vartoti Neurexan® be vandens, jis tiesiog tirpsta burnoje.

Kaip veikia Neurexan® ?

Neurexan® sudėtyje esančios keturios natūralios sudedamosios dalys padės Jums įveikti dienos ir nakties streso ciklą:

Box1

Reguliuojamas nervingumas ir vidinė įtampa.

Neurexan® veikia visas miego fazes – tiek užmigimą, produktyvų miegą, tiek suteikia efektyvaus pailsėjimo jausmą pabudus.

Dienos eigoje įveikiami nervingumas, stresas, panika, pyktis.

Keturios natūralios sudedamosios dalys

Box1
Box1
 • Raudonžiedė pasiflora (Passiflora incarnata)
 • Sėjamoji aviža (Avena sativa)
 • Cinko izovalerijonatas (Zincum isovalerianicum)
 • Arabika kavos pupelės (Coffea arabica)
Raudonžiedė pasiflora (Passiflora incarnata)
Pasifloros augalą tradiciškai šimtmečiais naudojo Amerikos indėnai, majai ir actekai įvairiais sveikatos gerinimo tikslais. Šiandien raudonžiedės pasifloros augalas yra naudojamas daugelyje Lotynų Amerikos šalių nervingumo, nerimo, nemigos ir kitiems sutrikimams gydyti.
Sėjamoji aviža (Avena sativa)
Avižos buvo auginamos nuo bronzos amžiaus kaip javai maistui, o šiandien vis dar plačiai naudojamos duonai, košėms gaminti ir net aludarystėje. Nors avižos buvo giriamos kaip supermaistas, turintis didelę įtaką sveikatai, pavyzdžiui, mažinant cholesterolį, jų nauda gydant išsekimą ir miego problemas yra mažiau žinoma. Avižos gali padėti stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje. Tai reiškia, kad jos padeda išvengti kito maisto ar gėrimų sukelto cukraus kiekio kraujyje kitimo, todėl nuotaikos svyravimai, kurie atsiranda dienos metu dėl per mažo ar per didelio cukraus kiekio kraujyje, yra mažiau išreikšti.
Cinko izovalerijonatas (Zincum isovalerianicum)
Šioje cinko druskoje yra valerijono pėdsakų, tačiau cinko valerijonato koncentracija Neurexan® tabletėje nėra tokia didelė, jog, pavartojus per didelę dozę, galėtų atsirasti sveikatos sutrikimų: valerijono poveikis gali pasireikšti vieną dieną po didesnės valerijono dozės pavartojimo.
Arabika kavos pupelės (Coffea arabica)
Nors gali atrodyti keista, kad Neurexan®, raminančio, miegą gerinančio vaisto sudėtyje yra kavos, turininčios stimuliuojamąjį poveikį, tačiau tam yra medicininės priežastys: kofeinas blokuoja adenozino, centrinės nervų sistemos neurotransmiterio, kuris atsakingas už nuovargio pojūtį ir mieguistumą, receptorius. Šis „blokavimo poveikis" įtakoja tolimesnių transmiterių ir su jais susijusių signalų veikimą: kofeinas padidina dopamino gamybą smegenyse, todėl mūsų nuotaika pagerėja. Kofeinas taip pat padidina serotonino lygį smegenyse, todėl sumažėja polinkis į depresiją ir mes atsipalaiduojame. Štai kodėl galime jaustis šiek tiek irzlūs ryte ir mums reikia kavos nuotaikai pagerinti ir pasiruošti dienai. Tad kava „Neurexan®“ sudėtyje turi nuotaiką gerinantį, depresiją mažinantį ir atpalaiduojamąjį poveikį.

Kaip vartoti Neurexan®?

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Parsisiuntimai

Čia galite parsisiųsti vartotojui naudingą informaciją apie Neurexan®.

Informacija vartotojui
Pakuotės lapelis PDF 42 KB
Leidiniai ir skrajutės
Informacija ruošiama
DUK

Gaukite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie Neurexan®.

Box1
Ar galiu Neurexan® vartoti su kitais vaistais?

Neurexan® yra gerai toleruojamas ir jo sudėtyje yra natūraliai išgaunamų sudedamųjų dalių, todėl jį galite vartoti kartu su kitais  vaistais. Jeigu abejojate, patariama pasitarti su vaistininku.

Ar galiu Neurexan® vartoti nevalgęs (-iusi)?

Taip, Neurexan® ištirpsta burnoje ir jo sudėtyje nėra sudėtinių dalių, kurios gali sutrikdyti jūsų skrandžio veiklą, todėl jį galima vartoti net ir nevalgius.

Kiek ilgai reikia laukti, kol Neurexan® pradės veikti?

Neurexan® suveikia greitai, po to kai tabletė ištirpsta burnoje – kiekvienam skirtingai, tačiau raminantis poveikis turėtų prasidėti  per 1 valandą pavartojus Neurexan®.

Ar yra kokių nors Neurexan® kontraindikacijų? Jei taip, kokių?

Neurexan® tablečių sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį arba vaistininką prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Neurexan® vartoti negalima jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai. Neurexan® sudėtis: vienoje tabletėje yra veikliųjų medžiagų: Avena sativa D2 0,6 mg, Coffea arabica D12 0,6 mg, Passiflora incarnata D2 0,6 mg, Zincum isovalerianicum D4 0,6 mg.  Pagalbinės medžiagos yra laktozė monohidratas, magnio stearatas.

Neurexan® negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams, nes duomenų nėra.

Mėgaukitės aktyvia diena

Neurexan® – efektyvi, natūrali alternatyva įveikiant stresines situacijas mūsų gyvenime.

Skaityti plačiau

Patirkite geresnio miego džiaugsmą

Neurexan® gali būti vertinga pagalba, padedanti nusiraminti Jūsų kūnui ir pailsėti Jūsų protui.

Skaityti plačiau

Koks Jūsų streso lygis?

Šis testas gali Jums padėti išsiaiškinti, kokį nerimo, įtampos ir nervingumo lygį jaučiate.

Skaityti plačiau