Stage1

DUK

Gaukite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Neurexan“.
Box1
Ar galiu Neurexan® vartoti su kitais vaistais?

Neurexan® yra gerai toleruojamas ir jo sudėtyje yra natūraliai išgaunamų sudedamųjų dalių, todėl jį galite vartoti kartu su kitais  vaistais. Jeigu abejojate, patariama pasitarti su vaistininku.

Ar galiu Neurexan® vartoti nevalgęs (-iusi)?

Taip, Neurexan® ištirpsta burnoje ir jo sudėtyje nėra sudėtinių dalių, kurios gali sutrikdyti jūsų skrandžio veiklą, todėl jį galima vartoti net ir nevalgius.

Kiek ilgai reikia laukti, kol Neurexan® pradės veikti?

Neurexan® suveikia greitai, po to kai tabletė ištirpsta burnoje – kiekvienam skirtingai, tačiau raminantis poveikis turėtų prasidėti  per 1 valandą pavartojus Neurexan®.

Ar yra kokių nors Neurexan® kontraindikacijų? Jei taip, kokių?

Neurexan® tablečių sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį arba vaistininką prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Neurexan® vartoti negalima jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai. Neurexan® sudėtis: vienoje tabletėje yra veikliųjų medžiagų: Avena sativa D2 0,6 mg, Coffea arabica D12 0,6 mg, Passiflora incarnata D2 0,6 mg, Zincum isovalerianicum D4 0,6 mg.  Pagalbinės medžiagos yra laktozė monohidratas, magnio stearatas.

Neurexan® negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams, nes duomenų nėra.

Ar Neurexan® sudėtyje yra hormonų?

Ne, Neurexan® sudėtyje nėra hormonų, todėl jis neturės įtakos tam tikrų hormonų kiekiui jūsų organizme.

Ar mano elgesys pasikeis, kai vartosiu Neurexan®?

Neurexan® pasižymi atpalaiduojančiu, raminančiu ir miegą gerinančiu poveikiu. Vartojant Neurexan®, elgesys ir charakteris iš esmės nesikeičia.

Ar gali vienas preparatas man padėti išlikti aktyviam dieną ir padėti užmigti naktį?

Neurexan® pasižymi raminančiu ir atpalaiduojančiu poveikiu, o tai taip pat padeda pagerinti Jūsų miego kokybę. Jis nesukelia  mieguistumo ir todėl padeda spręsti abi problemas: atpalaiduoja, padeda išlikti aktyviam ir darbingam dieną, bei užmigti naktį.

Ar galiu Neurexan® rekomenduoti savo draugams ir šeimai? Ar jie pirmiau turėtų apsilankyti pas gydytoją?

Neurexan® yra nereceptinis, gerai toleruojamas vaistas, todėl galite tiesiog rekomenduoti savo draugams ir šeimos nariams. Jiems nereikia recepto, o jį gali įsigyti tiesiog savo vaistinėje. Jeigu simptomai išlieka, turėtų pasitarti su gydytoju.

Ar galiu Neurexan® nusipirkti vaistinėje be recepto?

Taip, Neurexan® yra nereceptinis vaistas.

Kas nutiks, jeigu pavartosiu per daug Neurexan® tablečių?

Neurexan® yra gerai organizmo toleruojamas, todėl neturėtų būti rimtos žalos Jūsų sveikatai. Pavartojus didesnę nei rekomenduojama paros dozę, Jums gali reikėti išsimiegoti.

Ar vartojant Neurexan® gali išsivystyti pripratimas / priklausomybė?

Neurexan® natūralios sudedamosios dalys nesukelia pripratimo, todėl, vartojant Neurexan®, nekyla pripratimo ar priklausomybės pavojus. Galite saugiai nustoti jį vartoti, kai jaučiate, kad Jums jo nereikia, ir vėl pradėti vartoti Neurexan®, kai pajuntate įtampą. Turėtumėte patikrinti, ar namų vaistinėlėje esančios pakuotės galiojimo terminas nesibaigė, jei po kurio laiko vėl pradedate vartoti vaistą.

Kas nutiks, kai nustosiu vartoti Neurexan®?

Neurexan® nesukelia organizmo pripratimo ir priklausomybės sudedamosioms dalims, todėl galite saugiai nutraukti Neurexan® vartojimą ir vėl jį pradėti vartoti, kai jaučiate, jo atsirado poreikis.

Ar galiu Neurexan® poveikį sustiprinti kitais vaistais ar maisto papildais?

Neurexan® buvo sukurtas vartoti kaip atskiras vaistas. Jis nesąveikauja su kitais vaistais ar maisto papildais, tačiau nėra mokslinių įrodymų, kad jie sustiprintų „Neurexan®“ veiksmingumą.

Ar galiu vairuoti automobilį ir dirbti su mechanizmais, kai vartoju Neurexan®?

Taip, Neurexan® neturi įtakos Jūsų gebėjimui vairuoti ar valdyti pavojingus mechanizmus.

Ar Neurexan® padeda susitvarkyti su mano baimėmis / nerimu, pvz., nerimu prieš egzaminą, baime skristi?

Taip, Neurexan® turėtų Jums padėti susitvarkyti su tokiomis baimėmis ir nuraminti, tačiau jis neslopins baimės visiškai, todėl patariama savo baimę gydyti iš esmės. Apie tai turėtumėte pasitarti su gydytoju.