Stage-Day

Nemiga

Neurexan® sudėtyje esančios keturios natūralios sudedamosios dalys padės Jums įveikti dienos ir nakties streso ciklą:

stress-cycle_blue

Paspauskite norėdami
sužinoti daugiau

Miego sunkumų priežastys

Stresas, įtampa, nerimas ir nervingumas yra įprasti aktyvaus gyvenimo veiksniai, tačiau nuolat ar dažnai juos patiriant gali pasireikšti:

Box1

Fizinės priežastys: šis sąrašas nėra baigtinis, tačiau tai tik keletas dažnai pasitaikančių fizinių veiksnių, darančių įtaką miego kokybei.

 • Skausmas neigiamai veikia mūsų miego kokybę, norėdami jį sumažinti keičiame miego padėtį į sau neįprastą. Pats skausmas gali neleisti užmigti ar pažadinti naktį.
 • Miego vaistai: kai kurie vaistai gali turėti šalutinį poveikį, trukdantį miegoti. Net kai kurie migdomieji vaistai be recepto gali sukelti pagirių savijautą, dėl to kitą dieną jaučiamas nuovargis.
 • Širdies ir kraujagyslių ligos: keletas širdies ir kraujagyslių ligų daro įtaką miegui. Pavyzdžiui, aukštas kraujo spaudimas gali sukelti širdies plakimo jausmą, galintį turėti įtakos miego kokybei.
 • Kvėpavimo takų infekcijos, tokios kaip rinitas, sukelia kvėpavimo sunkumų, kurie neleidžia užmigti ar gali pažadinti iš miego.

Dėl Neurexan® vartojimo rekomenduojame Jums pasikonsultuoti su savo gydytoju ir rasti bendrą sprendimą.

Kitos priežastys:

 • Stresas, nerimas ir įtampa: užmigti tampa sunku, kai jūsų mintys sukasi apie rūpesčius ir Jūs dėl kažko nerimaujate.
 • Laiko juostų pasikeitimas: tolimos kelionės, kai keičiasi laiko juostos, daro poveikį mūsų miego įpročiams, nes mūsų miego ciklas vyksta pagal saulėtekio ir saulėlydžio ritmą.
 • Netektis, bloga nuotaika, depresija: šeimos nario ar draugo netektis, finansiniai rūpesčiai, santykių sunkumai ir stresiniai laikotarpiai darbe gali pakenkti miego kokybei.
 • Miego įpročių pokyčiai: žmonėms, dirbantiems pamainomis, užsitikrinti kokybišką miegą tampa problema.
 • Miego trūkumas: jei nesiseka užmigti, kitą dieną pradedame nerimauti dėl savo gebėjimo sutelkti dėmesį ir įgyvendinti kasdienes užduotis.
Box1
Paspauskite norėdami
sužinoti daugiau

Kaip geriau išsimiegoti naktį

Pirmas žingsnis ieškant miego sunkumų problemos sprendimo yra nustatyti nemigos priežastį. Kai tik Jūs sumažinsite arba panaikinsite miego sunkumus sukeliančias priežastis, galėsite pradėti kurti gerus miego įpročius.

Ar greitai užmiegate ir gerai miegate taip pat priklauso nuo jūsų emocinės būsenos: jei esate dėl kažko nusiminęs, jei turite problemų, šios emocijos trukdys Jums užmigti. Mes siūlome keletą patarimų, kurie vakare gali padėti Jums atsipalaiduoti ir nusiraminti.

Neurexan® gali būti vertinga pagalba, padėsianti Jūsų organizmui nusiraminti ir atsipalaiduoti, kad galėtumėte lengvai užmigti.

Vaistų nuo nemigos rūšys.

Yra nemažai vaistų, padedančių užmigti, kurių sudėtyje yra natūralių ir cheminių mieguistumą sukeliančių ingredientų. Gerai žinomos natūralios medžiagos padedančios užmigti yra valerijonas,  pasifloros – vieni iš Neurexan® ingredientų.

Mes siūlome daugiau patarimų ir gudrybių, kaip pagerinti savo miego kokybę.

Dauguma valerijono preparatų turėtų būti vartojami maždaug 5–12 dienų, norint sulaukti teigiamo poveikio. Jei norite greičiau palengvinti miego sunkumus, išeitis gali būti preparatas Neurexan®.

Paspauskite norėdami
sužinoti daugiau
 • Mūsų patarimas: kaip įveikti stresines situacijas.

  Miego rutina: pabandykite laikytis nuoseklių kasdienių miego įpročių, bandykite eiti miegoti tuo pačiu metu, taip „programuosite“ savo kūną siekti šio plano. Sugalvokite savo ritualų valandą ar dvi prieš einant miegoti, tai leis atsipalaiduoti ir nurimti. Jūsų kūnas žinos, jog atėjo metas miegui, kai jūs pradėsite valytis dantis, rengtis pižamą, skaityti keletą knygos puslapių...

 • Mūsų patarimas: kaip įveikti stresines situacijas.

  Dienos pratimai: dienos veikla ir pratimai padės jums pagerinti savo miego kokybę. Bet kokia veikla, ir pratimai yra gerai, ypač, jei galite tai daryti lauke, gryname ore. Venkite pratimų ir sunkios veiklos prieš pat miegą.

 • Mūsų patarimas: kaip įveikti stresines situacijas.

  Paruoškite miegamąjį: jūsų miegamasis neturėtų būti per daug triukšmingas, per karštas ar per vėsus, ir turėtų būtų susijęs su atsipalaidavimu ir miegu. Venkite studijos tipo miegamųjų, o elektroninę įrangą, pvz. televizorių, nešiojamąjį kompiuterį ir pan. išneškite iš kambario ar patraukite atokiau nuo lovos, kad išvengtumėte pagundų naršyti internete ir tikrinti žinutes mėgindami atsipalaiduoti prieš užmiegant. Patikrinkite savo čiužinį, pagalvę ir antklodę, ar jie yra patogūs. Jeigu reikia, pakeiskite.

 • Mūsų patarimas: kaip įveikti stresines situacijas.

  Valgymas ir gėrimas: sunkus maistas ir per didelis alkoholio kiekis vėlai vakare gali trikdyti Jūsų miegą.

 • Mūsų patarimas: kaip įveikti stresines situacijas.

  Požiūris: nerimaudami dėl nemigos tikrai neužmigsite. Tačiau lengviau yra pasakyti, nei padaryti – galbūt užmigtumėte lengviau, jei prisimintumėte, kad ne miego kiekis, o kokybė yra svarbus veiksnys, kad rytojaus dieną jaustumėtės pailsėję.

Kaip veikia Neurexan®?

Box1

Neurexan® sudėtyje esantys keturi natūralūs ingredientai padės Jums įveikti dienos ir nakties streso ciklą.

Daugiau apie Neurexan®

Nemiga įveikiama natūraliais būdais

Jeigu naktį blogai miegate ir nepailsite, atsibundate pavargę, irzlūs ir nedarbingi. Nemiga labai veikia žmogaus organizmą ir į tai nereikėtų numoti ranka. Tačiau ar žinojote, kad egzistuoja migdomieji vaistai be recepto, o keli kasdieniai ritualai gali padėti pagerinti miego kokybę?